"ПСЖ" проти "Барселони"

Мбаппе повторив рекорд Шевченка і допоміг "ПСЖ" сенсаційно перемогти "Барселону" – огляд матчу

@PSG_inside / Twitter

Чи вдасться іспанцям сенсаційно вийти в наступний раунд?

16 лютого в рамках 1/8 фіналу Ліги Чемпіонів зустрілися "ПСЖ" (Франція) та "Барселона" (Іспанія). Французи здобули впевнену і неочікувану перемогу із рахунком 4:1. Огляд матчу опублікував YouTube-канал "UEFA C1".

Матч почався з рівної гри, але вже на 27-й хвилині іспанська команда змогла вийти вперед завдяки Ліонелю Мессі, котрий вдало реалізував пенальті.

Після цього парижанам знадобилося лише п'ять хвилин, щоб зрівняти рахунок. Мбаппе отримав м'яч у штрафному майданчику, впевнено обіграв захисника і забив м'яч у сітку.

До другого тайму "ПСЖ" міг виходити у рахунку вперед, але його гравці не реалізували свої моменти.

Однак, вже на 65-й хвилині французький колектив забив другий гол і вийшов вперед у цьому протистоянні. Автором другого гола став знову Мбаппе.

Через лічені хвилини "Барселона" пропустила третій м'яч – цього разу подача з кутового призвела до вдалого удару головою Кіна ("ПСЖ"). Це стало справжнім шоком для господарів, адже вони програвали вже з різницею в два м'ячі, але їх гості не збиралися зупинятися.

Так, на 85-й хвилині забив свій третій гол Мбаппе і, тим самим, повторив рекорд українця Андрія Шевченка, котрий також забив хет-трік "Барселоні" в сезоні Ліги Чемпіонів 1997/1998.

Наступний матч між цими командами відбудеться 10 березня.

До речі, нещодавно "Дивогляд" повідомляв, що екс-дружина українського футболіста випадково показала свою нижню білизну.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!