криза

Дівчина знайшла загублений два роки тому гаманець у країні, в якій раніше ніколи не була – фото

Shutterstock

Про знахідку їй повідомив чоловік з Туреччини

Мешканка британського містечка Гарлоу Нікіта Тарві у 2019 році загубила свій гаманець і не сподівалася побачити його знову. Однак дівчина здивувалася, коли дізналася, що його знайшов прибиральник з турецького міста Бурса. Про це пише Daily Mail

Найцікавіша деталь цієї історії полягає в тому, що Нікіта жодного разу не була у цьому турецькому місті. Одного разу 24-річна британка побачила повідомлення в Instagram від незнайомця. Він надіслав Нікіті світлину загубленого кілька років тому гаманця. 

Тарві, яка працює у сфері охорони здоров'я, жодного разу не була у Туреччині та не могла зрозуміти, як гаманець міг подолати тисячі кілометрів. 

Повідомлення
Повідомлення
Фото: Caters News Agency

Згодом дівчина з'ясувала, що сміття з Великої Британії відправляють на перероблення до інших країн, а Туреччина має найбільшу частку експорту. 

З часом Тарві потоваришувала з незнайомцем з Туреччини. Нікіта сподівається, що новий друг зуміє прилетіти до неї в гості, коли пандемія закінчиться. 

Раніше хлопчик знайшов загублену деталь Lego у своєму носі через два роки. 

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – канал, де живуть тільки лайтові новини. Релаксуймо разом!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ