Сотні мертвих птахів після салютів в Італії

Дощ із мертвих птахів у центрі Риму: що сталося – відео

Corriere della Sera

Величезна кількість птахів загинула під час гучного святкування

Мешканці Риму зустріли Новий рік салютами та петардами. Але таке гучне й яскраве святкування призвело до масової загибелі птахів, повідомляє Corriere Della Sera.

На відео, опублікованих в мережі, видно, що дороги вкриті тілами загиблих пернатих. Імовірно, птахів налякав гуркіт і спалахи салютів, тому вони запанікували і стали літати в темряві стикаючись між собою, вдаряючись в рекламні щити та будинки.

Багато з них загинули від серцевого нападу, який стався від сильного переляку. Інші покалічилися, вдаряючись об асфальт. Найбільше їх було на центральній вулиці, Есквілінському пагорбі і на території біля станції "Терміні", де розташований залізничний вокзал.До таких негативних наслідків призвела відмова місцевих жителів дотримуватися правила заборони використання піротехніки на святкуванні Нового року. Влада Риму навіть встановила відповідний штраф за порушення, він становить 500 євро (понад 17 тис. гривень).

Дивіться також: Хлопець навчився створювати картини з пташок – відео, на якому можна залипнути

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ