Ялинка

Сніг чи дощ: яка погода буде на Новий рік – прогноз синоптиків

Shutterstock

До кінця грудня українців очікують різкі зміни погоди

До Нового року залишилося лише три тижні, і прогнози синоптиків щодо погоди під час новорічних свят стають все більш точними.

Після 20 грудня в Україну прийде похолодання, але до кінця місяця значно потеплішає. Про це розповіла завідувачка відділу кліматичних досліджень і довгострокових прогнозів погоди Українського гідрометеорологічного інституту НАН Вазіра Мартазінова, повідомляє OBOZREVATEL.

"На Новий рік хвиля холоду повинна відійти, і в період переходу від одного року до наступного  можливе навіть підвищення температури. Повинні бути позитивні значення. Можуть бути слабкопозитивні температури, але морозу, по ідеї, бути не повинно", - розповіла синоптик.

Вона зазначила, що на початку січня знову очікується хвиля похолодання.

Щодо можливості опадів, Мартазінова сказала, що на сніг чи дощ не варто розраховувати. "В останні роки випадала дуже незначна кількість опадів. Якщо випадало, то один день в кожному місяці. Зараз буде те ж саме", — зазначила вона.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ