Що можуть розповісти про ваш характер родимки на обличчі

Про характер людини може розповісти багато особливостей — міміка, манера розмовляти і рухатися. Але чи знали ви, що деякі секрети характеру можуть розкрити родимки на обличчі?

Принаймні, у цьому були впевнені древні китайці, які розробили цілу "карту" розташування родимих плям на обличчі.

Якщо у вас є родимки на обличчі, подивіться в дзеркало і знайдіть відповідні числа на малюнку нижче. Потім прочитайте значення і перевірте, чи змогли китайці розгадати ваш характер.

Карта родимок на обличчі
Карта родимок на обличчі
Фото: відкриті джерела

 • Точки 1-3

У дитинстві ви були бунтарем. У вас розвинені творчі здібності, і ви обожнюєте створювати щось руками. Ви вмієте мислити на крок вперед.

Родимки в цих областях означають, що ви вправні в бізнесі. Для вас краще керувати співробітниками, ніж працювати на когось.

 • Точка 4

Якщо у вас є родимка у цьому місці, це свідчить про те, що ви досить імпульсивні і навіть пихаті. Але це надає вам харизматичності і виділяє з натовпу. Вам буває складно прийняти правильне рішення.

У всіх суперечках ви намагаєтеся навести аргументи. Родимка говорить про вибуховий темперамент. Якщо ви вирішите її видалити, то відразу помітите, що стали спокійніші і знайшли гармонію в світі.

 • Точка 5

Родимка над бровою говорить про те, що у вас є потенціал розбагатіти. Але для цього вам доведеться працювати більше за інших. Адже заздрісники не дрімають.

 • Точка 6

Родимка в цій зоні говорить про розумові і творчі здібності. У вас точно є талант, який може принести вам успіх, славу і багатство.

Слухайте своє серце і нічого не бійтеся, і тоді удача посміхнеться вам.

 • Точка 7

Родимки під бровою є ознакою того, що, швидше за все, у вашій родині виникають недомовки, які викликають у вас багато занепокоєння і нещастя. Це впливає на ваше життя і роботу.

Якщо ви хочете знайти гармонію і рухатися далі, рекомендується прийняти ваших рідних такими, якими вони є.

 • Точка 8

Древні китайці вважали, що це не найкраща область для родимки. У вас завжди будуть проблеми з фінансами, оскільки у вас є схильність витрачати гроші. Ваше головне завдання – знати, коли потрібно зупинитися.

Також вважається, що власники родимки в цій області люблять фліртувати.

 • Точка 9

Це одне з найбільш невдалих місць для родимки. Її власники часто нещасні в житті, мають проблеми в роботі та сімейному житті.

 • Точка 10

Володарі родимок під носом – надзвичайні щасливчики. Ви оточені улюбленими і люблячими людьми, у вас, швидше за все, багато дітей (або вже й онуків).

Близькі вас завжди підтримують, і ви відчуваєте себе матеріально і морально задоволеними.

 • Точка 11

Родимки в цій зоні характерні для тих, хто часто хворіє. Якщо родимка велика і темна, то її краще видалити. Хвороби помітно скоротяться.

 • Точка 12

Така родимка є ознакою того, що ви ведете успішне та гармонійне життя. У вас є достатня кількість коштів на безбідне існування.

У сім’ї у вас також все добре і спокійно.

 • Точка 13

Гроші часто дуже сильно засмучують вас. Відносини з ними не клеяться.

На жаль, з цим нічого не поробиш. Залишається тільки змиритися.

 • Точка 14

Родимка в цій області говорить про вашу чутливість до їжі. Харчова алергія – одна з найбільших проблем у вашому житті.

 • Точка 15

Ви завжди перебуваєте в русі. Ви любите оновлювати своє житло і вносити в нього нові ідеї. Ви любите дізнаватися щось нове і бувати в нових місцях.

Найчастіше ви надто серйозно ставитеся до простих речей. Надмірна романтичність може поранити вас.

 • Точка 16

Якщо у вас є родимку у цій зоні, то ви можете відчувати, всередині вас немов бореться двоє людей. Ви обожнюєте флірт, але картаєте себе за це, через що у житті виникає багато напруги.

Читайте також: Тест Сонді: як виявити приховані слабкі сторони своєї психіки за допомогою однієї картинки

 • Точка 17

Ви маєте величезне значення для суспільства. Ви соціально активні і володієте прекрасними ораторськими здібностями.

Але намагайтеся не зазнаватися. Інакше це призведе до того, що ви втратите своє ім’я. Невдачі сильно впливають на вас і можуть похитнути самооцінку.

 • Точка 18

Ви завжди перебуваєте в русі. Швидше за все, ви вже встигли об’їздити весь світ, або це ще попереду.

Але завжди слухайте своє серце: якщо воно велить залишитися вдома, залишайтеся!

 • Точка 19

У вас багато друзів. Ваша слабкість полягає в тому, що ви і дня не можете прожити без флірту. Якщо ви щасливі в шлюбі, то будьте дуже обережні.

 • Точка 20

Дуже неоднозначна область для родимки. Одна невірна дія – і ви з успішної людини перетворитеся на таку, яка ледь зводить кінці з кінцями.

Якщо ви успішний політик, то одне невірне слово – і вас назвуть тираном і деспотом. Будьте уважні!

 • Точка 21

Ця родимка є ознакою успіху і визнання.

 • Точка 22

Ви живете щасливим життям, і все у вас складається гладко.

Якщо ви любите займатися спортом, то легко станете відомим спортсменом. Якщо ви любите керувати людьми, то станете блискучим керівником або управлінцем.

 • Точка 23

У вас високий рівень IQ, а також добре розвинений інстинкт виживання. Вас чекає яскраве і довге життя. Вас завжди будуть супроводжувати друзі і близькі.

 • Точка 24

У молодому віці вас чекають слава і багатство, і вам краще взяти від життя все в цей період.

 • Точка 25

Родимка в цій області означає визнання і багатство. Але остерігайтеся пересичення життям! Не змінюйте своїм поглядам, і тоді вас чекає довге і барвисте життя.

Не сприймайте цей опис надто серцозно. Адже кожна людина особлива. І ви теж!

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – канал, де живуть тільки лайтові новини. Релаксуймо разом!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ

Читайте більше