HBO

$20 млн за серію: експерти назвали найдорожчі серіали HBO

Shutterstock

І на першому місці не "Гра престолів"!

Експерти у сфері кіномистецтва назвали 10 найдорожчих оригінальних серіалів, які були зроблені для телевізійного каналу HBO. Про це пише ScreenRant. 

Серед них:

  • "Тихий океан" – $20 млн за одну серію

"Тихий океан" – найдорожчий мінісеріал за всю історію телебачення. Це можна пояснити широким використанням спецефектів для зображення війни, а також багатьох елементів реквізиту для декору. 

  • "Гра престолів" – $15 млн за останній епізод

8-й сезон коштував для команди серіалу найдорожче – $15 мільйонів за серію. Експерти пояснюють це дорогим акторським складом та складними сценами масовки. 

  • "Брати по зброї" – $12,5 млн за серію

Серіал – драматична розповідь про учасників "Easy Company" під час Другої світової війни. Продюсерами "Братів по зброї" стали Том Генкс та Стівен Спілберг. 

  • "Світ Дикого Заходу" – $10 млн за епізод

Історія розгортається у футуристичному тематичному парку Дикого Заходу, в якому гості можуть брати участь у різних заходах. Цінник за епізод пов'язаний з тематичним реквізитом, декораціями та костюмами.

  • "Рим" – $9 млн за серію

В історичній драмі розповідається про життя двох солдатів XIII легіону на тлі громадянської війни між Гаєм Юлієм Цезарем і Гнеєм Помпеєм Великим.

  • "Вініл" – $7,5 млн за епізод

"Вініл" – історія вигаданої студії звукозапису, яка стає епіцентром головних драматичних подій серіалу. За словами експертів, вартість епізодів пов'язана з акторським складом: Боббі Каннавале, Олівією Вайлд і Реєм Романо.

Також до списку ввійшли такі улюблені багатьма серіали: "Підпільна імперія", "Реальна кров", "Справжній детектив" та "Дедвуд". 

Раніше Rotten Tomatoes назвав 15 найкращих серіалів 2020 року. 

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – канал, де живуть тільки лайтові новини. Релаксуймо разом!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ