Гра престолів

Учені розкрили секрет, чому "Гра престолів" стала одним з найуспішніших серіалів 21 століття

Shutterstock

Серіал виходив упродовж 2010-2019 років

Британські вчені проаналізували книжки Джорджа Мартіна та знятий за їхніми мотивами серіал "Гра престолів" та пояснили, чому ці твори стали успішними. З огляду на математику та літературознавство вони більш схожі на реалістичні ісландські саги. Про це пише Proceedings of the National Academy of Sciences.

"Характер соціальних зв'язків між героями "Пісні криги та полум'я" схожий на те, що відбувається в реальних соціальних мережах. Цього достатньо, аби зробити серію більш реалістичною, ніж схожі за тематикою серіали. З огляду на міфологію у книжках Джорджа Мартіна структура серіалу більше схожа на ісландські саги, ніж на епоси", – говорять експерти. 

Дослідники зазначили, що книжки письменника також вирізняються непередбачуваністю, яка приваблює читачів. 

Прихильникам "Гри престолів" подобалося, що у серіалі герої несподівано "змінюють свій статус". Наприклад, це відомі усім фанатам Мартіна смерті персонажів, які ніхто не міг передбачити. 

Раніше Дивогляд розповідав про головні серіальні прем'єри листопада. 

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – канал, де живуть тільки лайтові новини. Релаксуймо разом!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ