Не вимикай світло: 5 найстрашніших серіалів до Хелловіна

Хелловін – чудова нагода полоскотати собі нерви під час перегляду страшних історій. І оскільки серіал – тривала історія, готуйтеся до безсонної ночі навпроти екрану зі страшним, але водночас неймовірно цікавим сюжетом.

І пам'ятайте найголовніше – не вимикайте світло!

Привиди будинку на пагорбі

Славнозвісна екранізація роману Ширлі Джексон у 2018 році швидко стала одним з найпопулярніших проєктів Netflix. Сюжет розгортається одразу у двох часових лініях. Перша зображує дитинство головних героїв, коли вони всією родиною приїжджають до маєтку. Друга – спогади вже дорослих персонажів про всі жахи, що трапилися з ними "на пагорбі", які поєднуються із розслідуванням "мисливців на привидів" таємниці маєтку. 

Американська історія жахів

Кожен сезон "Американської історії жахів" присвячений окремій тематиці: психічна лікарня, будинок з привидами, цирк з виродками та дитячий табір з маніяком. Серіал нараховує нині вісім сезонів, кожен з яких – окрема історія.

Для багатьох цей серіал став справжнім шоком та нестандартним рішенням, оскільки манера викладення історії є доволі екстравагантною та подеколи "брудною". Позаяк це тільки додає цікавості серіалу-антології. До речі, креативна група проєкту обіцяє показати глядачеві у новому сезоні того самого Кевіна з "Один вдома" – актора Маколея Калкіна. 

Страшні казки

Цей мінісеріал, що нараховує лише один сезон, розповідає про пригоди відомих багатьом героїв: Ван Хельсинга, Віктора Франкенштейна, Доріана Грея та відьми, що одержима демонами. Спочатку герої рятують невинну дівчинку від зграї вампірів, а потім перемикаються на дещо важливіші питання, як-от: боротьба з Дракулою та Люцифером та запобігання апокаліпсису. Важливо: у серіалі не дуже багато екшну, проте вони достатньо компенсовані сценами розчленування, тому особливо чутливим особам краще проходити повз. 

Водночас для інших глядачів "Страшні казки" – чудовий набір лякалок, якісної картинки, неймовірної Єви Грін в образі відьми та непередбачуваних сюжетних поворотів. 

Мотель Бейтсів 

Норман Бейтс – маніяк з роздвоєнням особистості та патологічною залежністю від матері. "Мотель Бейтсів" – приквел історії про цього хлопця. Норман та Норма переїжджають до тихого міста після загибелі батька та чоловіка родини. Бейтси купують старий мотель та започатковують свій бізнес.

Хоча класичного горору у серіалі небагато, дійсно якісним трилером його назвати точно можна. Масові викрадення, вбивства, відрізані кінцівки та всі форми сексуального насилля – нудним серіал не назвеш. 

Маріанна 

Відома письменниця Емма Ларсімон, відома своїми містичними романами, чудово пам'ятає, що саме надихнуло її на написання головного бестселера про маленьку Ліззі та злу відьму Маріанну. З юних років дівчина вигадала цикл літературних оповідань, аби побороти власні страхи на сторінках книжок. За 10 років після завершення школи, під час проведення прес-конференції з фанатами, Емма зустрічає відьму зі своїх нічних жахів у реальному житті. 

Французький горор-серіал – реальна бомба свого жанру. Він поєднує в собі цікавий сюжет, достатньо напружених моментів та інтригу. Словом, полоскотати собі нерви точно буде можливість. 

Раніше Дивогляд розповідав про 5 фільмів, які можна подивитися на вихідних усією родиною. 

Антоніна Старовойт "Дивогляд.5UA"

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – канал, де живуть тільки лайтові новини. Релаксуймо разом!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ

Читайте більше