Стівен Кінг

"Він дуже захоплює": Стівен Кінг назвав найкращий серіал 2020 року

Shutterstock

"Король жахів" зазначив, що серіал зумів перевершити особистого фаворита автора – фільм "Суд над Чиказькою сімкою"

Американський письменник та "Король жахів" Стівен Кінг поділився з користувачами своїм серіальним відкриттям за 2020 рік. Відгук він розмістив на своїй сторінці у Twitter.

За словами письменника, він у захваті від нового серіалу "Хід королеви", який зняв Netflix. Серіал складається з семи серій, кожна з яких триває близько 50 хвилин та є екранізацією однойменного роману Волтера Тевіса "Хід королеви" (1983 рік). 

"Я переглянув багато серіалів протягом цього року. Знаю, що не один такий. І найкращим став "Хід королеви". Він дуже захоплює. Я думав, ніщо не зможе зрівнятися з фільмом "Суд над Чиказькою сімкою", однак цей серіал перевершив його", – написав Кінг.

 

"Хід королеви" – мінісеріал, який розповідає про талановиту шахматистку Бет Хармон. У дев'ятирічеомц віці дівчинка втрачає маму в автокатастрофі та потрапляє до дівчачого інтернату. Там героїня вчиться грати у шахи разом з місцевим охоронцем. 

Однак серіал не є типовою історією успіху бідної дівчинки, яка сягнула кар'єрного п'єдесталу. Протягом багатьох років Бет доводиться боротися з двома найбільшими та найгіршими пристрастями – алкоголем та наркотиками, які, на думку дівчини, допомагають їй під час шахових партій тамувати страх та сумніви. 

Рейтинг "Ходу королеви" на IMDb також натякає на якість серіалу – 8,9/10!

Раніше Дивогляд розповідав про головні серіальні прем'єри місяця. 

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – канал, де живуть тільки лайтові новини. Релаксуймо разом!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ