Зрада

За якими особливостями зовнішності можна визначити осіб, які частіше зраджують – дослідження

Shutterstock

Також науковці виокремили риси, що характеризують сексуальне життя

Експерти з мови тіла розповіли, як можна визначити чоловіків та жінок, які часто зраджують. За їхніми словами, це великий розмір ноги та широкі стегна, пише The Sun.

Такі висновки були зроблені після опитування спеціалістами користувачів сайту знайомств Illicit Encounters. Опитували осіб, які одружені та одночасно шукають стосунків на стороні. 

Так, дослідники дійшли висновків, що чоловіків, які полюбляють "ходити наліво", часто видає великий розмір ноги, а жінок – широкі стегна. 

Водночас зазначається, що жінки з маскулінними рисами обличчя (масивна щелепа, вольовое підборіддя, глибоко посаджені очі та густі брови) частіше будуть довготривалі відносини, а чоловіки зазвичай обирають коханок з максимально жіночною зовнішністю. 

Експерти також проаналізувати риси зовнішності, що характеризують особливості сексуального життя. Згідно з інформацією, чоловіки зі складками жиру довше займаються сексом, ніж ті, хто ретельно стежить за своєю фігурою. 

Біолог Ренді Торнхілл додав, що чоловіки з симетричним обличчям частіше доводять жінок до оргазму.

Раніше соціологи назвали ідеальний вік для укладання щасливого шлюбу. 

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – канал, де живуть тільки лайтові новини. Релаксуймо разом!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ