Скріншот

В ніч на 22 жовтня на небі можна побачити потік метеоритів з хвоста комети Галлея – відео

прінт-скрін з відео

Його швидкість становить 20 метеорів на годину

Упродовж  21 та 22 жовтня люди зможуть спостерігати за потоком метеоритів зі шлейфа комети Галлея на нічному небі. Швидкість потоку сягатиме 20 метеорів на годину. Про це пише Daily Mail.

"Активність Оріонід часто залишається майже на одному рівні кілька наступних ночей після піку. Оріоніди народжені шлейфом частинок, залишених знаменитою кометою Галлея (1Р / Halley) – найвідомішою серед періодичних комет, за якою спостерігають з давніх часів", – розповідає NASA.

Частинки метеоритного рою Оріонід врізаються в земну атмосферу на швидкості близько 66 км/с. Ці метеори залишають яскраві сліди-треки. 

У 2020 році умови для спостереження за Оріонідами дуже сприятливі. Їх можна побачити за ясної погоди від опівночі та до світанку. Тільки краще обрати місце подалі від міських вогнів, радять у NASA. 

Оріоніди названі на честі міфічного мисливця Оріона, сина Посейдона та німфи Евріали. За легендою, його вбили під час переслідуванням німф – Плеяд. На честь Оріона назвали сузір'я, найбільшою зіркою якого є Бетельгейзе.

Нагадаємо, раніше мешканці Китаю побачили три сонця одразу.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – канал, де живуть тільки лайтові новини. Релаксуймо разом!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ