Ліжко

У мережі поділилися найкориснішими секретами в ліжку

levelsleep.com

Хлопець, який поставив запитання, отримав неочікувані відповіді

Користувач Reddit з ніком Little_Diffly попросив в інших юзерів назвати найкорисніші секрети в ліжку. Цей тред набрав майже 15,9 тисяч коментарів і понад 70 тисяч лайків і став топовим у Reddit.

На питання "Які трюки у ліжку повинен знати кожен?" користувачі почали давати не зовсім такі поради, на які розрахував автор. Замість лайфхаків, які б покращили інтимне життя, вони почали ділитися рекомендаціями щодо спокійного і якісного сну.

Наприклад, один із дописувачів порадив регулярно змінювати постіль, адже чисті простирадла і наволочки кардинально змінюють відчуття від перебування в ліжку. Інший вважає, що важливим секретом у ліжку є правильно його застелити: потрібно починати застеляти простирадло із дальнього кутка, до якого найважче дістатися.

При виборі подушок радять керуватися не кількістю, а й якістю. Також важливим є розмір ліжка – чим воно більше, тим краще. А якщо на вулиці шумно, заснути допоможе звук від вентилятора, включеного на мінімальну швидкість.

Ще один із користувачів переконаний, що немає нічого кращого, ніж прийняти перед сном теплу ванну і лягти в ліжко зі свіжими простирадлами. Окрім того, важливо відкласти телефон принаймні за пів години до сну, це допоможе легше заснути.

Раніше учені назвали, які пози під час сну є найгіршими і найкращими для нашого здоров'я.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – канал, де живуть тільки лайтові новини. Релаксуймо разом!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ