Жінка схудла на 68 кг

Жителька Колорадо схудла на 68 кг та розкрила секрет свого успіху

Daily Mail

Дівчина розповіла, що скористалася операцією зі шунтування шлунку, аби їсти менше

31-річна американка Міхаела Міллер із дитинства страждала від зайвої ваги. Батьки переймалися цим, тому прискіпливо контролювали її харчування. Унаслідок цього дівчина почала їсти ще більше та згодом дійшла до позначки на вагах у 136 кілограмів. Про це повідомляє Daily Mail.

У віці 25 років Міхаела перенесла важку алергічну реакцію, яку спочатку сплутали із серцевим нападом. Американка настільки злякалась, що вирішила кардинально змінити свій спосіб життя та схуднути. 

Жінка схудла на 68 кг
Жінка схудла на 68 кг
Фото: Daily Mail

Після різноманітних дієт Міллер самостійно витратила гроші на операцію з шунтування шлунку, аби скоротити кількість вживаної їжі. Операція виявилася успішною, однак, крім цього, дівчина щодня займається кардіотренуванням та харчується домашньою їжею з високим вмістом білку.

Зараз американка важить 68 кілограмів та веде активний спосіб життя. Попри це, іноді, як зізнається Міхаела, вона все ж відчуває труднощі з самооцінкою.

"Навіть після чотирьох років від схуднення у мене все ще бувають дні, коли я відчуваю себе найбільшою жінкою в кімнаті. Я працюю над тим, щоб полюбити себе", – говорить вона.

Жінка схудла на 68 кг
Жінка схудла на 68 кг
Фото: Daily Mail

Тим, хто тільки починає худнути, Міллер радить додати фізичні навантаження у повсякденне життя. 

"Активний спосіб життя – ліки, тому чим більше ми рухаємось, тим краще себе почуваємо. Чим краще ми себе почуваємо, тим більша ймовірність, що ми будемо правильно харчуватися. Фокусуйтесь на здоров'ї та гарному самопочутті, а не на схудненні", – зазначила Міллер.

Раніше 5.UA розповідав про британця, який схуд на 133 кілограми та розпочав нове життя. 

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – канал, де живуть тільки лайтові новини. Релаксуймо разом!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ