Як у Дюні: на пляжі помітили моторошну істоту з гострими зубами – фото

На пляжі поблизу пристані Ексмут у Девоні (Англія) була помічена дивовижна істота, яка нагадує піщаного хробака зі всесвіту "Дюни"

Знахідку здійснив місцевий мешканець 26-річний Вілл Майлз, який натрапив на неї, прогулюючись пляжем після роботи. За його словами, це було неможливо не помітити: істота лежала прямо на середині пляжу, поблизу водної лінії. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Daily Mail.

Ця істота відома як "риба-вампір"

Майлз описує загадкову істоту як велику п'явку з присоскою, яка мала гострі зуби, спрямовані всередину. Однак насправді, істота, яку він знайшов на пляжі, виявилася не піщаним хробаком з "Дюни", а морською міногою.

Морська мінога, яку ще називають "рибою-вампіром", відома своєю здатністю смоктати кров із своєї здобичі. Раніше ці міноги були розповсюджені біля узбережжя Великої Британії, але зараз вони стали рідкісним видом через погіршення якості води та штучні перешкоди в річках, де вони розмножуються.

За словами Майлза, довжина морської міноги, яку він знайшов, становила приблизно 80 сантиметрів. Щоб поділитися своїм відкриттям, він опублікував фотографії істоти в групі природознавців у соціальній мережі.

Хоча більшість користувачів визнала, що це мінога, деякі припустили, що Майлз виявив щось, схоже на істоту з науково-фантастичних романів. Деякі користувачі навіть припустили, що Френк Герберт, автор "Дюни", можливо, надихався саме міногами під час вигадування своїх піщаних хробаків.

Зазначимо, що Шай-Хулуд – величезний піщаний хробак, що живе на піскових пустелях у всесвіті романів "Дюна" Френка Герберта та виростає до вражаючих розмірів. Він володіє легендарною силою й мудрістю, а також здатністю контролювати рухи піску, що робить його важливим елементом пустелі. У культурі пустельних мешканців, Фременів, він має священний статус і сприймається як бог-покровитель, який надає їм життєву силу і допомагає вижити в суворих умовах пустелі.

Морський біолог Ярко Хаверманс, якому вдалося виявити міногу на голландському острові Тексель минулого року, після 6 років пошуків, додав, що перші 5 років міноги проводять на дні моря, де фільтрують їжу. Після цього вони перетворюються на дорослу особину, яка мігрує у відкрите море, де живе як паразитична риба, живлячись більшими рибами та китами.

Їх жертвам рідко коли вдається вижити. Потім міноги повертаються у річки для розмноження.

Раніше "Дивогляд" повідомляв, що вчені вперше зафіксували сумно відому акулу.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

 

 

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ

Читайте більше