Вода

Акула, яка переслідувала тюленя, несподівано почала таранити чоловіка на човні – відео

Matt Hardy / Unsplash

Спершу очевидець припустив, що перед ним тунець

Новозеландський байдарочник зняв відео з переслідування акулою тюленя, під час чого хижак двічі врізався у його човен. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на UPI.

За словами Грега Поттера, він ловив рибу на своїй байдарці за кілька кілометрів від узбережжя затоки Вайхау. Він помітив хвилювання у воді, але спершу припустив, що це тунець.

Чоловік наблизився до бризок і побачив, що це насправді був тюлень, якого переслідує акула. За словами фахівців, це могла бути акула мако.

Поттер стверджує, що намагався триматися на безпечній відстані від тварин, але тюлень несподівано помчав до його байдарки, спробувавши сховатися під нею.

"Коли тюлень сховався під байдаркою, акула вилетіла знизу й врізалася об дно каяка. Потім вони зробили ще кілька кіл навколо байдарки, а потім вдруге акула знову розтрощила нижню частину каяка", – поділився новозеландець.

Чоловік ледь не випав від другого удару, після чого він зрозумів, що потрібно швидко покинути це місце. На щастя, йому це вдалося.

Раніше "Дивогляд" розповідав, що у водах Карибського моря зустріли унікальну акулу, яка може прожити до 500 років.

Дивіться також відео 5 каналу: Рік 2015. МІНСЬКІ УГОДИ

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ