Алігатор

Алігатор вночі проник в житловий будинок подружжя через собачі двері – до чого це призвело (відео)

The Schultz

Тепер у родини нові дверцята для домашнього улюбленця

У США алігатор вночі опинився у житловому будинку, куди він потрапив через отвір для собаки. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на KATC.

Чоловік і жінка нещодавно переїхали разом зі своєю 7-річною австралійською вівчаркою на прізвисько Панда з Аризони до Луїзіани. Нещодавно жінка прокинулася вночі, бо домашній улюбленець гарчав.

"Вона постукала до мене, сказавши, що думає, що в будинку хтось є, тому я встав і пішов у коридор, щоб перевірити. Я побачив фігуру алігатора", – поділився Дон Шульц.

Родина зателефонувала до 911, після чого до них приїхали працівники охорони дикої природи та рибальства.

Виявилося, що 1,5-метрова рептилія потрапила до будинку через собачі двері. Це змусило американців встановити нові дверцята, які тепер можна відчинити лише за допомогою нашийника Панди.

Раніше "Дивогляд" розповідав, що австралієць користувався туалетом та злякався, коли помітив у своєму душі величезного "непроханого гостя".

Дивіться також відео 5 каналу: Вивозили під обстрілами: притулок для тварин з інвалідністю переїхав з Покровська на Черкащину

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ