Мавпи

В Індії мавпи вбили трирічну дитину

Shutterstock

Місцеві жителі скаржаться, що примати стають дедалі агресивнішими

В Індії зграя мавп вбила трирічну дитину. Подробиці розповідає "Дивогляд" із посиланням на DailyStar.

Трагічний випадок трапився у місті Катукурі, штат Телангана. Примати скинули масивний камінь з даху будинку, а він впав просто на хлопчика, який грався у дворі біля свого дому.

Хлопчик щойно одужав після важкого поранення. Півроку тому дитина впала на ніж, який перерізав їй горло. Батьки витратили на лікування свого сина близько 500 тис рупій ($6 тис).

Місцеві жителі тривалий час скаржилися на те, що мавпи стають дедалі агресивнішими. Влада обговорювали імовірність випуску протизаплідної вакцини, щоб зробити приматів безплідними і завадити їхнім емоційним вчинкам.

Варто відмітити, що схожий випадок спостерігався у 2018 році в Уттар-Прадеші. Тоді мавпи до смерті забили камінням 70-річного чоловіка. Вони взяли цеглу і кинули йому просто у голову.

Також в Агрі був інцидент, коли мавпа вирвала з грудей жінки 12-денне немовля, вкусила його і кинула. На жаль, дитина не вижила:

"Мавпа вкусила немовля за голову і кинула дитину, коли люди переслідували її з ціпками і жбурляли в неї каміння. Дитину, яка стікала кров'ю, доправили до лікарні, але вона загинула", – йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" розповідав, що у США через аварію втекли лабораторні мавпи.

Дивіться також відео 5 каналу: СТОЛТЕНБЕРГ: Зеленський візьме участь у наступному саміті НАТО

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ