Лев

Зайшов на чужу територію: бегемоти оточили лева, який сидів на скелі в річці – відео

Shutterstock

Унікальне видовище

У Національному парку Крюгера (ПАР) лев застряг посеред річки в оточенні розлючених бегемотів. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на UPI.

За словами гіда парку, 30-річного Стейна Джейкобсона, він ніколи не бачив нічого схожого. Відомо, що леви погано плавають і часто не хочуть заходити у водойми, але цей самець опинився на скелі посеред річки.

"Дивлячись у свій бінокль, я побачив те, що було схоже на лева-самця. Стояв на скелі, оточений безліччю розлючених бегемотів. Раптом великий бегемот кинувся на лева, і левові не залишалося нічого іншого, як стрибнути. Зрештою інший бегемот кинувся на лева, але, на щастя, він його пропустив", – розповів він.

Гід стверджує, що цей самець лева є молодим кочівником, а не одним із домінуючих самців у цій місцевості. Такі тварини зазвичай бродять навколо, поки не займуть власну територію, але цього разу він дещо помилився та опинився у володіннях бегемотів.

"Для всіх, кому пощастило стати свідком подібного рідкісного видовища, моя порада – взяти все це й насолоджуватися кожною миттю. Ці моменти швидкоплинні, і ніколи не знаєш, коли ти можеш стати свідком чогось справді особливого в дикій природі", – додав Джейкобсон.

Раніше "Дивогляд" розповідав, що помер найстаріший у світі пінгвін Гумбольдта.

Дивіться також відео 5 каналу: ПОКИНУТІ ЧЕРЕЗ ВІЙНУ. Як жінка рятує собак і котів на Харківщині

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання

 

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ