Патрон

"Маю сумні новини": пес-сапер Патрон звернувся до українців

patron_dsns / Instagram

4-лапий збирає кошти для постраждалого рятувальника

Пес-сапер Патрон розповів про те, що під час розміновування серйозну травму отримав працівник ДСНС, а тому 4-лапий закликав йому допомогти. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на його Instagram.

"Маю сумні новини. Вчора хлопці з Вінницької частини розміновували об'єкт, і, на жаль, один з них постраждав. Це заступник начальника Зубко Василь Анатолійович. Не буду описувати жахливі подробиці, але відбулась "травматична ампутація стопи". Ви знаєте, що ми допомагаємо постраждалим саперам ДСНС, і вже сьогодні надішлемо на рахунок дружини Василя гроші"

Якщо ви хочете передати гроші, то ось картка дружини – 4149 4993 4928 1673 (Зубко Марина). У разі перебування за кордоном можна використати PayPal Патрона, з поміткою, що це для сапера Василя – [email protected]

"Дуже прошу усіх-усіх! Будьте обережними! Навіть професіонали своєї справи не застраховані від підриву пошкоджених боєприпасів. Наша робота надзвичайно небезпечна, але нам важливо знати, що ті, заради кого ми все розміновуємо – розуміли і свою відповідальність"

До речі, нещодавно "Дивогляд" повідомляв, що український гурт випустив пісню про Патрона.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram Дивогляд 5.UA.

Читайте також: Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання

 

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ