Кіт і пес

Українців закликають здавати шерсть домашніх тварин для шкарпеток ЗСУ – фото

Shutterstock

"Шерсть в домі вам точно не потрібна, а хлопцям в окопах допоможе"

У Переяславі закликають здавати шерсть домашніх тварин для пошиву шкарпеток, які передадуть українським військовим. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Instagram mukhtar_groom.

"Приносьте вичесану шерсть з Ваших улюбленців до клініки "Мухтар" і ми відправимо її до львівських шерстяних фей. Ці чудові майстрині роблять лікувальні вироби для наших захисників, а саме пояси та шкарпетки. На даний момент в них є потреба в шерсті хвостатих, то давайте разом з нашого славного міста Переяслав допоможемо у єдиній справі перемоги над окупантом. Ми впевнені, кожен має воювати на своєму фронті і допомагати тим, чим може"

Що саме потрібно?

Суха та чиста шерсть з котиків та песиків, які мають м'який підшерсток. Перед вичісуванням тварину треба помити та дати їй повністю висохнути. Якщо ж ви не купаєте 4-лапого, то після вичісування шерсть варто помити з шампунем і гарно прополоскати.

Після цього треба обов'язково гарно просушити, щоб у дорозі до майстринь шерсть не покрилася грибком. Збір шерсті планують проводити до 14.08 у "Мухтарі". Сторінка у Facebook знаходиться тут, а в Instagram – тут.

"Шерсть в домі вам точно не потрібна, а хлопцям в окопах допоможе. Все буде Україна. Перемога за українським народом"

До речі, нещодавно "Дивогляд" повідомляв, що український гурт випустив пісню про пса-сапера Патрона.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram Дивогляд 5.UA.

Читайте також: Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання

 

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ