Черепахи

У київському зоопарку показали гігантських черепах – фото

Facebook / Київський зоологічний парк загальнодержавного значення

З'ясувалося, що тварини погладшали

Працівники Київського зоологічного парку загальнодержавного значення розповіли про велетенських шпорових черепах, який вийшли до свого літнього вольєру. Про це повідомляє "Дивогляд".

"Наша африканська пара – Дядя Саша та Матільда, перейшли на свою "фазенду". Після обов'язкового зважування з'ясувалось, що 35-річний Дяда Саша додав 7 кг (до 72 кг), а 40-річна Матільда погладшала на 4 кг і має вагу 45 кг"

У пари є четверо самостійних дитинчат, які живуть окремо від своїх батьків. Найбільший з них на ім'я Круглик важить 585 грамів, а найменша, Цяточка, всього 388 грамів.

"До виходу черепах ми проростили у вольєрі цілий луг різнотрав'я, яке вони з задоволенням поїдають. У їхньому розпорядженні печера-сховок з інфрачервоними лампами для обігріву та спеціальна "пісочниця" для комфортного відпочинку"

Шпорові черепахи рослиноїдні та харчуються травою, сіном, овочами і фруктами. Також вони дуже люблять гібіск, який вирощують у самому зоопарку.

"Дядя Саша та Матільда передають привіт зі своєї літньої "фазенди" та запрошують до КиївЗоо!"

До речі, нещодавно "Дивогляд" повідомляв, що столичний зоопарк показав врятованих від війни совенят.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram Дивогляд 5.UA.

Читайте також: Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання

 

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ