Кіт із Бородянки

Кіт із Бородянки став символом незламності українців – фото

Антон Геращенко / Telegram (Pravda Gerashchenko)

"Українці своїх не кидають, навіть 4-лапих"

У мережі з'явилася історія кота з Бородянки, який дивом вижив під завалами будинків, зруйнованих рашистами. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Telegram-канал Pravda Gerashchenko.

Коли українські захисники звільнили окуповане селище, то тварина вилізла з-під руїн.

"Потрапивши в об'єктиви журналістів, кіт став світовою знаменитістю, уособленням трагедії та стійкості українців перед жахами, що творяться російськими окупантами"

На жаль, домашній улюбленець постраждав через дії рашистів: у нього проблеми зі шлунком через тривале голодування. Наразі кота прихистили у МВС, де його хочуть вилікувати та виходити, бо "українці точно своїх не кидають, навіть 4-лапих".

Про прізвисько тварини, як і його господарів, наразі нічого невідомо. Однак, якщо ви маєте інформацію, яка допоможе знайти родину кота, то звертайтеся сюди. Якщо ж кіт осиротів – для нього підберуть нове ім'я, а його сім'єю стане все українське суспільство.

До речі, нещодавно "Дивогляд" повідомляв, що у Бучі врятували загубленого кота, якому двічі усміхнулася доля.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram Дивогляд 5.UA.

Друзі! Ми сьогодні боремося за нашу свободу, незалежність, за право бути вільною людиною на своїй землі.

Нас захищають справжні Супергерої: ЗСУ, Нацгвардія, Тероборона, МВС, усі небайдужі Громадяни, які об'єдналися заради захисту Батьківщини.

Ми маємо безпрецедентну підтримку міжнародних партнерів. Увесь світ підтримує Україну.

Зберігаємо спокій, підтримуємо один одного, читаємо тільки перевірені новини та допомагаємо армії.

ЄДИНІ ОФІЦІЙНІ РЕКВІЗИТИ НБУ ДЛЯ ЗБОРУ КОШТІВ НА ПОТРЕБИ АРМІЇ: https://bank.gov.ua/ua/news/all/natsionalniy-bank-vidkriv-spetsrahunok-dlya-zboru-koshtiv-na-potrebi-armiyi

ПЕРЕРАХУЙТЕ "КОВІДНІ" ГРОШІ З Є-ПІДТРИМКИ НА АРМІЮ: https://www.portmone.com.ua/r3/uk/terminal/index/index/id/118103/

ВІДПРАВТЕ ДРУЗЯМ ЗА КОРДОН ПОСИЛАННЯ АНГЛІЙСЬКОЮ МОВОЮ: https://bank.gov.ua/en/news/all/natsionalniy-bank-vidkriv-spetsrahunok-dlya-zboru-koshtiv-na-potrebi-armiyi

Разом до перемоги над російськими окупантами!

Слава Україні! Героям слава!

 

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ