Котик Муджі

Ніяких ніжностей: мережу підкорив котик, що не любить обійматися – фото

muuuuuuji / Instagram

Тваринка уникає будь-якої ласкової уваги у свій бік

Коти – дивовижні створіння, які мають свій характер. "Дивогляд" розповідає вам про котика, який не любить зайвих ніжностей. 

 
Тваринка на ім'я Муджі мешкає у Південній Кореї. Вона не любить обійми та поцілунки і взагалі намагається уникати будь-яких ніжностей з боку своїх господарів та інших людей.
 
Власник котика дуже часто публікує у мережі знімки, на яких намагається обійняти свого домашнього улюбленця. Тваринка ж своєю поведінкою демонструє, що їй це не до вподоби.
 
Саме така реакція котика Муджі зробила його популярним у мережі. На його сторінці в Instagram налічується майже 200 тис підписників з усього світу. Вони залишають під його фотографіями свої "вподобання" та коментарі. До речі, одна з серій фото зібрала близько 200 тис "лайків".

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" розповідав вам про кота Степана, який є рекламним партнером Valentino та зіркою Instagram'у Брітні Спірс.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ

Читайте більше