Лінкольн і його "банда"

Кіт очолив "банду" собак і вважає себе величезним песиком – фото

Mercury Press

"Йому все одно, що він лише 2-кілограмовий кіт"

Кіт на прізвисько Лінкольн потоваришував з песиками і навіть змінив думку про себе, бо сам "став" собакою. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Metro.

Мешканка Великої Британії Джилл Уітлоу одного разу забрала до себе додому кошеня. Однак, там вже жили три величезних песики, а тому вона боялася, що вони погано приймуть нового члена родини.

"Багатьох лякають німецькі доги, тому що вони величезні. Проте насправді вони дуже ніжні та люблячі створіння, які відмінно ладнають з людьми та іншими тваринами", – стверджує їх господарка.

Однак, її побоювання виявилися безпідставними – кошеня потоваришувало з іншими тваринами, які навіть почали ним піклуватися. Згодом малюк навіть почав себе вважати собакою. Зокрема, він їсть з великої миски, виконує команди за смаколики та навіть гуляє на поводку.

Лінкольн і його "банда"
Лінкольн і його "банда"
Фото: Mercury Press

"Лінкольн досить швидко відчув себе ватажком собачої банди. У нього ніколи не було жодного грама страху. Йому все одно, що він лише 2-кілограмовий кіт: грає з собаками так, ніби він такий, як вони", – розповіла Уітлоу.

До речі, нещодавно "Дивогляд" повідомляв про песика, який постійно "псує" фото з іншими собаками.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ