Впольований сом у Дніпрі

У Дніпрі чоловік зловив величезного 50-кілограмового "сома-людожера" – фото

Alexandr Gromadskiy / Facebook

"Монстра щодня не зустрінеш"

Мешканець Дніпра Олександр Громадський вполював гарпуном гігантського сома, вага якого близько 50 кг. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Facebook чоловіка.

"Монстра щодня не зустрінеш, тому доводиться часто робити спроби, ось і цього разу я вирушив на підводне полювання в межах міських пляжів, поки закритий купальний сезон"

Громадський зазначив, що зустрів величезну рибу на заглибленні, яке починалося біля краю купальної зони. За його словами, тварина нібито очікувала "чергових роззяв, які могли б стати її здобиччю", але їй завадили.

Чоловік вистрілив із гарпуна та почав боротися із "сомом-людожером", який активно тягнув його на глибину. Ситуація нагадала Олександру фільми про китобоїв.

"І ось, коли я вже майже втихомирив його, сом не здався і показав свої людоїдські нахили – він атакував мене за ногу, а потім вирішив відкусити частину моєї ласти"

Однак, у підсумку чоловік переміг. Виявилося, що сом важить близько 50 кг.

До речі, нещодавно "Дивогляд" повідомляв, що у США рибалка зловив гігантську рибу та побив 64-річний рекорд.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ