Верблюд

У Саудівській Аравії 40 верблюдів не взяли на конкурс краси через ботокс – відео

Shutterstock

Головний приз фестивалю становить $66 млн

У Саудівській Аравії верблюдів не допустили до участі у конкурсі краси, оскільки у них помітили ботокс. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Aljazeera.

Фестиваль "краси" імені короля Абдель Азіза серед верблюдів розпочався на початку грудня в пустелі неподалік столиці Ер-Ріяда. Учасники боротимуться за перемогу, а головний приз у розмірі близько $66 млн дістанеться лише найкращому. 

Перш ніж брати участь у конкурсі, претенденти повинні були пройти серйозний відбір. Власники верблюдів так хотіли потрапити на конкурс, що використали на своїх тваринах усі можливі методи для покращення зовнішності. Зокрема, одногорбим верблюдам вводили ботокс, робили підтяжку та макіяж.

Організатори конкурсу одразу ж попередили, що будь-які махінації з зовнішністю тварин позбавляють її від участі у конкурсі. Вони визначатимуть переможця лише за природніми даними верблюдів: формою голови, шиї, горбів, спорядження та постави.

Однак, це не завадило власникам тварин провести різноманітні процедури краси. Вони розтягували верблюдам губи, зміцнювали м'язи за рахунок гормонів та підкачували їх.

Звичайно, що організатори фестивалю помітили такі махінації та дискваліфікували понад 40 тварин. 

"Клуб прагне припинити всі акти фальсифікації та обмани для прикраси верблюдів. На маніпуляторів будуть накладені суворі покарання", – йшлося у повідомленні.

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" повідомляв, що через спарювання морських левів поліція обмежила рух на дорозі.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ