Муттіас

Співає та розмовляє з людьми: талановитий темний лис підкорив мережу – фото й відео

saveafox_rescue / Instagram

Тварина полюбляє знаходитися у людській компанії

У американському притулку для лисиць мешкає дивовижний темний лис, який став популярним у соцмережах завдяки своїми здібностям. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на YouTube-канал SaveAFox.

Тварину з Міннесоти звуть Муттіас. Він добре ставиться до людей, любить проводити час у їх компанії, а також перед сном часто влаштовує концерти.

Лис живе у притулку за назвою SaveAFox, де керує професійна реабілітологиня дикої природи Мікайла Рейнс. Окрім нього, там живе його рідний брат на прізвисько Фіннеган – рудий лис. Муттіаса дуже полюбляють в Instagram, де є багато контенту з ним.

"Більшість лисиць з хутрових ферм у SaveAFox передаються нам, тому що вони мають незвичні шуби, хворі чи поранені, або не мають жодної цінності для фермера. Єдиною моєю метою є врятувати цих народжених у неволі лисиць, щоб вони були забезпечені всім необхідним", – розповіла Рейнс.

До речі, нещодавно "Дивогляд" повідомляв про те, як білка залізла до годівниці для пташок, але не змогла звідти вилізти через повний шлунок.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

 

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ