павук

"Мегапавук": в Австралії виявили смертоносного хижака, якого відправили до зоопарку анонімною посилкою – фото

Shutterstock

"За всі мої 30 років роботи у парку я ніколи не бачив такого великого воронкового павука"

В Австралії парк рептилій отримав контейнер, де був небезпечний воронковий павук. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Live Science.

Відправник не вказав будь-яку інформацію про себе та не робив відмітки. Також не встановлено, хто та де знайшов це створіння.

Працівники австралійського парку рептилій вже назвали величезну самку арахніда "мегапавуком". Вони були вражені її розмірами, бо ширина перевищує 8 см, а довжина вигнутих іклів – 2 см. Для порівняння, зазвичай воронкові павуки у ширину від 1 до 5 см.

"За всі мої 30 років роботи у парку я ніколи не бачив такого великого воронкового павука. Нам дуже хочеться з'ясувати, звідки він взявся, тому що сподіваємося знайти інших настільки ж великих павуків", – поділився враженнями співробітник зоопарку Майкл Тейт.

Зазначимо, що усього воронкових павуків налічують приблизно 40 видів з родів Hadronyche та Atrax. Вони населяють східну Австралію. У деяких видів укус настільки отруйний, що доросла людина може через нього вмерти протягом 15 хв.

До речі, нещодавно "Дивогляд" повідомляв про рибу, яка щодня втрачає та відрощує по 20 зубів.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ