Пітбуль

Названо 4 найнебезпечніші породи собак

Shutterstock

Домашній улюбленець може виявитися вбивцею

Кілька днів тому у Великій Британії домашній пес напав на 10-річного хлопчика в будинку і вбив його. Схожі випадки, на жаль, не рідкість. Тому у країні почалися активні обговорення проблеми утримування небезпечних порід собак, пише "Дивогляд".

Як зазначає видання Express, у Британії ще з 1991 року існує закон, у якому вказані найбільш небезпечні породи собак, розводити і утримувати яких заборонено. Однак мешканці часто порушують заборону.

Ось 4 породи, які вважаються найнебезпечнішими і заборонені у Великій Британії:

  • Пітбуль
Пітбуль
Пітбуль
Фото: Shutterstock
  • Японський тоса-іну
Японський тоса-іну
Японський тоса-іну
Фото: Shutterstock
  • Аргентинський дог
Аргентинський дог
Аргентинський дог
Фото: Shutterstock
  • Бразильський філа
Бразильський філа
Бразильський філа
Фото: Shutterstock

Читайте також: Топ-10 найрозумніших порід собак, які зрозуміють вас із пів слова

На жаль, в Україні проблема нападу собак теж доволі поширена. Лише за останній рік сталася ціла низка гучних випадків.

У середині жовтня у Харкові п'ять бійцівських собак загризли свою 81-річну власницю. У травні в місті Кременчук Полтавської області госпіталізували трирічну дитину, на яку напав собака, а за кілька місяців до того на Харківщині 4-річного хлопчика до смерті покусав ротвейлер.

А у 2020 році вся країна спостерігала за жахливою історією 2-річного хлопчика, якого у власному дворі пошматували собаки, яких забули закрити у вольєрі. Це сталося у день, коли малюк святкував свій день народження. Лікарі 10 днів боролися за життя дитини, однак врятувати його не змогли.

Коли стаються інциденти із нападами собак, у переважній більшості випадків собак після цього вбивають, а їхні власники несуть відповідальність.

Однак захисники тварин стверджують, що собак карають несправедливо і часто проблема не в породі, а у власниках і неправильному вихованні. А що ви думаєте з цього приводу?

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ