Амос і Тобі

Справжні друзі: мережу розчулив пес, який опікується сліпим собакою – відео

jessyyandthewonderdogs / Instagram

Домашні улюбленці мають вже 10,9 тис фанатів у Instagram

Волонтерка Джесс Мартін розповіла дивовижну історію про свого песика на ім'я Тобі, який опікується сліпим собакою на ім'я Амос. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на The Epoch Times.

У притулку для тварин народилося 8 цуценят породи стаффордширський тер'єр, де вижили лише 3. Серед них був сліпий малюк на ім'я Амос, якому спробували знайти нову сім'ю. Згодом він потрапив до волонтерки Джесс Мартін, яка показала тварину ветеринару. Той діагностував відшарування сітківки.

Окрім цього, собака страждав від сильного головно болю і підвищеного тиску. Також Амос не мав рефлексу кліпання, внаслідок чого страждали його слизові оболонки очей. Експерти спробувати вилікувати сітківку, але марно, а тому згодом вирішили видалити йому очі.

Амос
Амос
Фото: jessyyandthewonderdogs / Instagram

Доля так склалася, що Амос зустрів Тобі – песика, який був терапевтичною твариною у будинку для літніх людей. Після "виходу на пенсію" він теж почав жити з волонтеркою Мартін.

Так склалося, що Тобі сподобався Амос, а тому він почав піклуватися про нього. Зокрема, він носив йому воду, допомагав орієнтуватися в будинку, а також навчив його не боятися знаходитися надворі. Жінка навіть зареєструвала тварин в Instagram, де на них підписано понад 10,9 тис людей.

До речі, нещодавно "Дивогляд" повідомляв про те, як чоловік врятував каченя, яке відстало від своєї сім'ї. Ця зворушлива подія потрапила на відео.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ