Araneus marmoreus

Учені показали дивовижного павука, який нагадує гарбуз – фото й відео

Shutterstock

Істота має яскраве помаранчеве черевце, завдяки чому вона нагадує ліхтарик з 8 лапками

Науковці показали, який вигляд має павук Araneus marmoreus, схожий на гарбуз. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на The Science Times.

Ця комаха має яскраве помаранчеве черевце, завдяки чому воно нагадує ліхтарик з 8 лапками. Розмір самки A.marmoreus вдвічі перевищує габарити самців. Істота виглядає моторошно, але відносно нешкідлива для екології.

Вона веде активне життя з літа до першого морозу. Самки розмножуються і відкладають яйця восени у спеціальному яйцевому коконі, де є сотні яєць. Новонароджені вилуплюються навесні та дорослішають влітку.

Araneus marmoreus
Araneus marmoreus
Фото: Wikimedia Commons

A.marmoreus належить до виду павуків-колопрядів, які виробляють шовкову павутину. Ці тварини користуються трьома видами шовку, які виробляються різними залозами.

Павутиння плести цим павукам допомагає сполучна нитка. Вони скидають павутину з висоти, туго її натягують, схрещують і роблять міцнішою завдяки товстому шовку.

До речі, нещодавно "Дивогляд" повідомляв про те, що у Києві в лісі знайшли одного із найотруйніших павуків України.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ