Ізопод та суші

Живі суші: учені показали створіння, яке нагадує роли з лосося – фото

Колаж із фото AQUAMARINE FUKUSHIMA та Shutterstock

Істота могла набути яскравого кольору від риби, в якій перебувала

В океанаріумі Aquamarine Fukushima (східне узбережжя Японії) мешкає ізопод – глибокий ракоподібний, також відомий як рівноногий. Зовнішній вигляд цієї істоти порівнюють з ролами. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Vice.

"Єдиний спосіб відрізнити істоту від їжі – це її чорні очі-намистинки і тонкі напівпрозорі лапки", – стверджує доглядачка Aquamarine Fukushima Маї Хібіно.

Істота має оранжево-білі смугасті мітки та біле черевце, яке нагадує суші. Його довжина усього 3 см. Знайденого ізопода відносять до роду Rocinela. За словами Хабіно, на планеті мешкає понад 40 видів цього роду.

Усього кількість видів ізоподів перевищує 10 тис. Їх відрізняє спосіб харчування, бо деякі їдять мертвих або тварин, які розкладаються, але також існують ті, хто живе як паразити в органах інших створінь.

Ізопод, якого відносять до роду Rocinela
Ізопод, якого відносять до роду Rocinela
Фото: AQUAMARINE FUKUSHIMA

Безпосередньо цей рівноногий на фото належить до останніх. Можливо, він набув цього яскравого кольору від риби, в якій перебував. Доглядачка вважає, що наразі цей ізопод не голодний, на що вказує його випнуте черевце.

"Це означає, що він наївся ще тоді, коли був паразитом і харчувався іншими тваринами", – розповіла Хібіно.

До речі, нещодавно "Дивогляд" розповідав, що в океані помітили рибу з недопалком у роті.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ