Роботи Стівена Ковача

Природа курця: в океані помітили рибу з недопалком у роті – фото

Steven Kovacs, Ocean Photography Awards 2021

Окрім цього, фотографи зустріли наутилуса у пластиковій обгортці, мертвого вугра у рибальських снастях і оливкову черепаху, яка заплуталася у буї

На премії Ocean Photography Awards показали кілька незвичайних фото, серед яких була робота Стівена Ковача. Чоловік зафіксував тварину, яка жувала недопалок. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на IFLS.

Відомо, що на фото з цигаркою зображена Trachinocephalus myops, яка живе в Атлантичному океані та також відома як риба-ящірка. Переважно ці істоти проводять час на морському дні.

Зазвичай ці риби ховаються у піску, бо очікують дрібну рибу та ракоподібних. У такі моменти можна побачити лише їх очі.

"T.myops вихопив недопалок з товщі води, що дрейфує за течією, думаючи, що це риба, і почав заковтувати його, щоб поїсти. І навіть проковтнувши більше половини сигарети, він усе ще не усвідомив, що зробив. Це була одна із ситуацій, в якій я відчував себе зобов'язаним втрутитися, оскільки я не можу уявити, чим би все закінчилося для риби, якби вона проковтнула весь недопалок", – прокоментував цю подію фотограф.

На жаль, кадр з рибою-ящіркою – не єдиний, бо також Стівен зустрів наутилуса у пластиковій обгортці. Окрім нього, свої роботи показали інші фотографи:

До речі, нещодавно "Дивогляд" повідомляв, що в Японії танкер причалив до гавані з гігантським мертвим китом на носі.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ