Ведмідь в автомобілі Джозефа Діла

У США безстрашний водій вигнав величезного ведмедя зі свого автомобіля – відео

колаж "Дивогляд"

Чоловікові довелося покинути пошкоджену машину, після чого її пограбували мародери

У мережі став популярним ролик з безстрашним американцем Джозефом Ділом, в автомобіль якого пробрався величезна чорна ведмедиця. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Daily Mail.

Цей інцидент стався у місті Гатлінбург (США). Ведмедиця опинилася у транспортному засобі, коли поблизу відпочивала компанія друзів.

На опублікованому відео видно, що чоловік безстрашно відкрив двері свого автомобіля, в якому знаходилася ведмедиця. Потім його друг вирішив гарчати, що допомогло виманити хижака.

Останній вийшов з машини з боку водійського сидіння та подивився на компанію людей. У відповідь господар авто прокричав: "Вперед, йди, йди!", після чого тварина пішла у ліс.

За словами Діла, згодом на цю територію вже повернулися дві ведмедиці.

"Вона намагалася повернутися всередину моєї машини. Я вийшов на вулицю і кричав на ведмедицю і кидав їй речі. Потім два ведмеді вийшли з машини і перейшли на задній двір, в якому ми перебували", – розповів він.

У підсумку хижаки зіпсували автомобіль американця.

"Мені довелося кинути машину. Страхування зайняло два дні, щоб привезти евакуатор до мого автомобіля. За цей час мародери увірвались у мою машину через заднє вікно та викрали мій каталізатор, акумулятор та випускний колектор", – зазначив Діл.

До речі, нещодавно "Дивогляд" повідомляв про те, що в Одесі на пасажирському сидінні авто помітили леопарда. Цей інцидент потрапив на відео.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ