Кіт

Порятунок від холоду: в Україні зняли з дерева кота, який просидів на ньому три доби

Shutterstock

Довелось викликати рятувальників

В Одесі врятували кішку, яка протягом трьох діб сиділа на дереві, коли на вулиці був мороз та вітер. Про це розповіли в сюжеті "ТСН" на YouTube.

Можливо, тварина опинилася на тополі через те, що намагалась врятуватися від собаки. Однак самостійно повернутись вона не змогла, через що продовжила сидіти на дереві.

Спершу місцеві намагалися самотужки врятувати кішку, пропонували їй ласощі, а також використовували інші хитрощі. Однак це не допомогло, тому довелося викликати рятувальну службу.

На місце прибули дві пожежні бригади, але їм не вдалося допомогти. На щастя, третя спроба увінчалася успіхом – кішка злякалася і стрибнула з дерева. Люди до цього підготувалися і розтягнули тканину, завдяки якій кішка не травмувалася.

Після цього нею зайнялися ветеринари. Тварина відморозила лапи, але все ж таки завдяки ініціативі та небайдужості людей її врятували.

До речі, нещодавно "Дивогляд" повідомляв про собаку в Індії, яка сидить біля храму і "благословляє" вірян.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ