Панда Сін Сінг

Померла найстаріша у світі панда

Alamy

За людськими мірками їй було вже 130 років

У зоопарку китайського міста Чунцин померла найстаріша у світі панда. Про це повідомляє The New York Post.

Панді Сін Сінг було 38 років, а в перерахунку на людський вік це аж 130 років. Тварина померла від поліорганної недостатності.

Сін Сінг, чиє ім’я з китайської перекладається як “нова зірка” народилася влітку 1982 року. Вона була справжньою матір’ю-героїнею, адже їй вдалося народити аж 36 дитинчат, які роз’їхалися у зоопарки по всьому світу.

Працівник зоопарку Чанг Найченг, який довгі роки доглядав за пандою, зізнався, що для нього Сін Сінг стала справжнім членом родини. Раніше він розповідав журналістам, що хотів би допомогти панді дожити щонайменше до 40 років, щоб вони зістарилися разом (зараз Чанг Найненгу 56 років).

Раніше лише одна панда зуміла дожити до такого поважного віку — Джіа Джіа, яка померла у 2016 році.

На сьогодні у світі живе менше 1900 панд, більшість із яких знаходяться під охороною у лісах на південному заході Китаю.

Нагадаємо, нещодавно китайські панди, які мешкають у центрі для розведення чорно-білих ведмедиків, показали, як щиро радіють першому снігу

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ