Twitter X

У соцмережі Х з'явиться порно, але є певні нюанси – що зміниться для користувачів

Kelly Sikkema / Unsplash

"Сексуальне вираження, як візуальне, так і письмове, може бути законною формою художнього самовираження"

У соцмережі Х (колишній Twitter) дозволили постити контент еротичного змісту, але це передбачає певні умови. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на правила платформи.

"Ми вважаємо, що користувачі повинні мати можливість створювати, поширювати та споживати матеріали, пов'язані з сексуальною тематикою, якщо вони створені та поширюються за згодою. Сексуальне вираження, як візуальне, так і письмове, може бути законною формою художнього самовираження", – йдеться у заяві.

Публікувати дозволяється будь-який контент, зокрема і ШІ, аніме, хентай, фотографії та мультфільми. Умови передбачають, що зображення не повинне бути розміщене на аватарках чи обкладинках користувачів, а також автори такого контенту повинні розміщувати позначки про чутливий контент.

Крім того, акаунти користувачів, які молодші 18-річного віку, не матимуть технічну можливість відкрити пост, який має порнографічний вміст. Також заборонено розповсюдження вмісту з пропагандою сексуальної експлуатації, відсутністю згоди, об'єктивацією, сексуалізацією або заподіянням шкоди неповнолітнім, а також непристойною поведінкою.

Раніше "Дивогляд" розповідав, чи шкідливо дивитися порно.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ