Автомобіль

Українці стали частіше купувати нові легкові автомобілі – найпопулярніші моделі місяця

Shutterstock

Найбільшим попитом серед покупців у березні користувалася японська марка Toyota

У березні цього року в Україні було продано майже 6,7 тисяч нових легкових автомобілів, що є майже у півтора раза більше, ніж минулого року. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на "Укравтопром".

Найбільшим попитом серед покупців у березні користувалася японська марка Toyota – 1021 авто (+58%). На другому місці виявилася Renault – 955 автомобілів (+118%).

Третє місце посіла Skoda з продажем 452 автомобілів (+31%). На четвертому місці знаходиться Volkswagen – 444 автомобілі (+3%), а BMW завершує п'ятірку популярних автомобілів березня – 381 автомобіль (+7%).

Варто зазначити, що найбільшим бестселером у перший місяць весни на українському ринку нових легкових автомобілів став кросовер Renault Duster, який був обраний 920 покупцями.

"Всього за І кв. 2024 року в Україні було зареєстровано 16,6 тис. нових легкових авто, що на 48% більше, ніж за аналогічний період минулого року", – додали представники "Укравтопрому".

Раніше ми розповідали, що від "податку на розкіш" цьогоріч звільнені власники Rolls-Royce, Ferrari і Lamborghini.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

 

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ