Ілон Маск

Ілон Маск запускає нову ШІ-компанію, щоб "зрозуміти справжню природу Всесвіту"

elonrmuskk / Instagram

Мільярдер хоче кинути виклик OpenAI і створити альтернативу ChatGPT

Бізнесмен Ілон Маск запустив власний стартап штучного інтелекту (ШІ) xAI та представив команду інженерів. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Reuters.

Під час заходу Twitter Spaces 12 липня Маск анонсував свій план створення більш безпечного ШІ. Він стверджує, що замість явного програмування моралі у новому ШІ він хоче створити "максимально цікавий" штучний інтелект.

"Якби він намагався зрозуміти справжню природу Всесвіту, це було б найкраще, що я міг вигадати з погляду безпеки ШІ", – коментує проєкт Маск.

Мільярдер, який сам очолить стартап, хоче кинути виклик OpenAI та створити альтернативу ChatGPT. До складу команди увійшли фахівці, котрі раніше працювали з іншими відомим компанії в галузі ШІ, а саме з OpenAI, Google Research, Microsoft Research і Tesla.

"Ми працювали та очолили розробку деяких із найбільших проривів у галузі, включно з AlphaStar, AlphaCode, Inception, Minerva, GPT-3.5 та GPT-4", – стверджують у команді.

Окрім цього, компанія анонсувала онлайн-зустріч в Twitter Spaces 14 липня, де слухачі можуть зустрітися з членами команди та поставити їм питання.

Раніше "Дивогляд" розповідав, що Ілон Маск, вчені та інші фахівці закликають призупинити розробку ШІ.

Дивіться також відео 5 каналу: Прагнув жити в НЕЗАЛЕЖНІЙ КРАЇНІ: історія життя 20-річного патріота Дениса Рачинського

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ