Супутник GroundBreaker

SpaceX запустила у космос перший у світі супутник 5G

Sateliot

Апарат є частиною сузір'я, що складається з понад 250 низькоорбітальних супутників

Компанія SpaceX запустила у космос перший у світі телекомунікаційний супутник 5G GroundBreaker, передає "Дивогляд" із посиланням на Space.

Апарат є частиною сузір'я, що складається з понад 250 низькоорбітальних супутників, які були розроблені іспанською компанією Sateliot. Головна мета – з'єднати наземні вишки мобільного зв'язку.

Супутникова мережа повинна заповнити 85% прогалин у покритті інтернет-зв'язку, з якими наразі стикаються на Землі. Компанія Sateliot планує запропонувати свої послуги державним і приватним організаціям, які охоплюють переважно транспортну галузь.

Супутниковий зв'язок дозволить користувачам швидше переключатися з наземних на позаземні 5G-мережі. При цьому не буде жодної необхідності в додатковому обладнанні. 

 

Супутник Sateliot_0 є першим з 250 апаратів, що з'являться на орбіті й обертатиметься навколо Землі за 90 хв. Це забезпечить безперервне покриття території, розмір якої охоплює площу одразу кількох областей України.

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" розповідав, що ракета компанії SpaceX вибухнула у небі за 3 хвилини після запуску.

Дивіться також відео 5 каналу: РАКЕТНИЙ УДАР по ДНІПРУ: загинули мати з дитиною – Борис Філатов

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ