Автомобіль

Що робити, якщо у вас вкрали автомобільні номери: інструкція

Shutterstock

Шахрай намагався нажитися на співробітниці "5-го каналу", але у підсумку його притягнули до відповідальності

У наш час кожен може стати жертвою шахраїв, які крадуть автомобільні номери та вимагають гроші за їхнє повернення. Тому треба знати, що робити у подібній ситуації.

Поділимося інструкцією на прикладі ситуації, яка спіткала працівницю "5-го каналу". 22 лютого, у Деснянському районі Києва вона виявила, що з її автомобіля зірвані номерні знаки.

Під двірником, на задньому склі авто, зловмисник залишив записку з погрозами та вимогою перерахувати 3 тис грн на банківську картку. Після чого шахрай обіцяв повернути номери.

Однак наша колега вирішила, що діятиме у рамках закону та звернулася до Деснянського управління поліції у місті Києві. Поліція оглянула місце злочину та прийняла заяву від потерпілої. Уже наступного дня, 23 лютого, правоохоронці повідомили, що шахрая затримано, а номерні знаки будуть повернені їх власниці.

Тобто, якщо ви опинилися у такій ситуації, то не виконуйте вимог шахраїв, які отримують прибуток злочинним шляхом. Замість цього якомога оперативніше зверніться до правоохоронних органів та повідомте про крадіжку.

Раніше "Дивогляд" розповідав, що в Україні зросла кількість випадків шахрайства.

Дивіться також відео 5 каналу: РІК ВЕЛИКОЇ ВІЙНИ: ЗГАДУЄМО НАЙВАЖЧИЙ ПЕРІОД В ІСТОРІЇ НЕЗАЛЕЖНОЇ УКРАЇНИ

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання

 

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ