Horizon Forbidden West

"Аватар" відпочиває: фахівці назвали найкрасивіші відеоігри 2022 року – трейлери

playstation.com

Проєкти на будь-який смак

Фахівці з Digital Foundry поділилися рейтингом відеоігор  2022 року, які мали неймовірну графіку. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на YouTube-канал Digital Foundry.

Перше місце посіла Horizon Forbidden West, реліз якої відбувся у лютому. Гру створила нідерландська студія Guerrilla Games для ігрових приставок PlayStation 4 та PlayStation 5. Фахівці відзначили високу якість текстур шкіри, анімації та ігровий світ.

"Срібло" отримала The Calisto Protocol, яка вийшла цього місяця на ПК, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One та Xbox Series X/S. Проєкт похвалили за реалістичну графіку та моторошну атмосферу.

Замкнула ТОП-3 Portal RTX, яку розробники покращили повноцінним трасуванням променів, новими фактурами та іншими нововведеннями.

Окремо фахівці відзначили Dying Light 2: Stay Human, Need for Speed Unbound, оновлений Fortnite на рушії Unreal Engine 5.1, A Plague Tale: Requiem, Warhammer 40000: Darktide, The Last of Us: Part 1 та Gran Turismo 7.

Раніше "Дивогляд" розповідав про ТОП-10 відеоігор 2022 року за версією Time.

Дивіться також відео 5 каналу: "ДО ВЄЧЄРА УМРЬОТЄ ВСЄ": не "УПЦ мп", а рпц в Україні та що буде з Лаврою - всі деталі

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання

 

 

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ