Ілон Маск

Маск розповів, коли імплантує чіп Neuralink у людину

Instagram / elonmusk

"Ми хочемо бути надзвичайно обережними та впевненими, що він добре працюватиме"

Мільярдер Ілон Маск стверджує про початок проведення випробувань на людях бездротового мозкового чіпу, який розробила його компанія Neuralink. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Reuters.

Американська компанія створює інтерфейси мозкових чіпів, які, згідно з планами, можуть дозволити людям з обмеженими фізичними можливостями знову рухатися та спілкуватися. Також завдяки цьому може стати можливим відновлення зору.

Останній час фахівці проводили випробування на тваринах. Наразі Neuralink намагається отримати дозвіл від Управління з контролю за продуктами й ліками США (FDA), щоб почати клінічні випробування на людях. Можливо, імплантування чіпу в організм людини відбудеться вже за пів року.

"Ми хочемо бути надзвичайно обережними та впевненими, що він добре працюватиме, перш ніж поміщати пристрій в людину. Спочатку прогрес, особливо щодо людей, здаватиметься, можливо, жахливо повільним, але ми паралельно робимо все, щоб масштабувати його", – поділився сказав Маск.

Під час перших двох тестувань пристрою Neuralink у людей піддослідним спробують відновити зір і забезпечити рух м'язів тим, хто не здатний на це.

Раніше "Дивогляд" розповідав, що президент України запросив Ілона Маска в Україну.

Дивіться також відео 5 каналу: ЯК УКРАЇНСЬКІ ВІЙСЬКОВІ ГОТУЮТЬСЯ ДО ЗИМИ

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram Дивогляд 5.UA.

Читайте також: Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання

 

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ