В Японії створили робота для відшельників

В Японії створили робота, який допомагатиме соціофобам спілкуватися з оточенням

orylab.com

Пристрій почали досліджувати у тринадцяти громадських центра міста Кобе

В Японії вчені створили робота, який допоможе відшельникам підтримувати зв'язок з суспільством. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на офіційний сайт пристрою.

Апарат отримав назву OriHime. Його почали досліджувати у тринадцяти громадських центра міста Кобе. Саме там перебуває велика кількість людей (близько 6,6 тис), які не хочуть взаємодіяти та комунікувати з оточенням. Завдяки роботу соціофоби зможуть віртуально виходити у світ.

Пристрій OriHime має вигляд звичайного сучасного робота з зеленими очима та камерою на лобі. Його висота становить близько 25 см. Керування пристроєм відбувається через мобільний телефон.

За допомогою девайсу та камери ізольовані від суспільства люди зможуть побачити персонал центру та очима відвідувачів. Користувачу необхідно буде просто ввести текстове повідомлення у спеціальному додатку, а робот оголосить його. 

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" повідомляв, що Ілон Маск створить робота-андроїда, який робитиме за людей нудну роботу.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ