Магазин Xiaomi

Xiaomi створить свій перший автомобіль – фото

Shutterstock

Китайський виробник планує інвестувати близько $10 млрд

Компанія Xiaomi анонсувала, що почне у 2024 році розробляти свій перший автомобіль. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Twitter генерального директора компанії Лей Цзюнь.

Завод, який випустить автомобіль від китайського виробника усіляких гаджетів, буде розташований у місті Ічжуан поблизу Пекіна (Китай). Xiaomi планує інвестувати приблизно $10 млрд протягом найближчих 10 років.

Наразі мало даних про перший транспортний засіб від компанії, але повідомляється, що йдеться про електрокар. Він представлений на фото, але його прикрили покривалом. Втім, навіть так можна розгледіти його приблизний силует.

Електрокар від Xiaomi
Електрокар від Xiaomi
Фото: @leijun / Twitter

Також відомо, що до створення електрокара залучили 300 людей, а у майбутньому планується збільшення штату автомобільного підрозділу до 800 співробітників. Можливо, що до розробки залучать одного з китайських автовиробників.

До речі, нещодавно "Дивогляд" повідомляв, що у вересні в Україні продали рекордну кількість авто з пробігом, а також про ТОП-10 найпопулярніших марок.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ