Цього разу мова йде не про бутафорську технологію
Дослідники з Університету Брігама Янга (США) розробили об'ємне зображення в повітрі, з яким можна взаємодіяти. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Gizmodo.
ЗМІ пишуть, що мова йде не про якусь бутафорську технологію, коли голограму створюють завдяки багатошаровому екрану-відбивачу, бо цього разу експерти створили справжнє 3D-зображення в відкритому просторі.
Декілька років тому був показаний прототип технології за назвою Optical Trap Display, за допомогою якої можна побачити картинку під будь-яким кутом і з будь-якого боку, оскільки плаваючі картинки створювалися в тривимірному просторі.
Після цього фахівці далі розробляли нову технологію, що в підсумку подарувало людству нове відкриття – вони перенесли ефект на наступний етап за допомогою анімації, яка відтворюється в очах спостерігачів у режимі реального часу.

Завдяки цій системі об'ємні зображення не тільки відображаються, але також рухаються та взаємодіють з іншими об'єктами.
Для повноцінних спостережень за картинкою є потреба в фотоапараті з макрооб'єктивом, бо ці проєкції вийшли малими. Їх творці сподіваються, що завдяки новій розробці можна буде в майбутньому створювати повноцінні та компактні окуляри доповненої реальності.
До речі, нещодавно "Дивогляд" писав, що італійці розробили унікального робота, який думає вголос.
Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!