iMac Pro

Компанія Apple припиняє продаж базової моделі iMac Pro

прінт-скрін з відео

"Доступний до закінчення поставок"

Всесвітньовідома компанія Apple прибрала пристрій iMac Pro з офіційного сайту свого онлайн-магазину. Єдина модель, яку наразі можна придбати на веб-сайті Apple Store – це базова конфігурація вартістю в $5 тисяч. Про це повідомляє The Verge.

Модель iMac Pro побачила світ у 2017 році. Її було створено для ігор, VR, редагування та роботи високого класу із графічними програмами.

Вперше її було представлено на Всесвітній конференції розробників. Тоді Apple назвала цю модель "найпотужнішою за всю історію". Вона прийшла на заміну застарілій лінійці iMac Pro.

Apple повідомляє, що iMac Pro 2017 більше не буде доступним до продажу на сайті виробника, як тільки закінчиться постачання базової моделі.

На думку компанії, надійним пристроєм, який може замінити iMac Pro є 27-дюймовий iMac, який був представлений у серпні 2020 року і одразу ж набув популярності серед професійних користувачів.

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" повідомляв, що стало відомо, коли Apple планує запуск абсолютно нової продукції

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ