НЛО

"Ми бачимо їх усюди": вчені помітили над Києвом НЛО – фото

Shutterstock

Вони пересуваються зі швидкістю до 15 км/с

Головна астрономічна обсерваторія НАН України розмістила статтю, де йдеться про неодноразову фіксацію НЛО над Києвом. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на VICE.

Науковці використовували для спостережень дві станції, призначені для фіксації метеорів. Вони знаходяться у столиці України та селі Винарівка.

"Ми бачимо їх усюди. Ми бачимо велику кількість об'єктів, природа яких незрозуміла. Око не фіксує явища, які тривають менше однієї десятої секунди. Щоб розпізнати подію, потрібно чотири десятих секунди. Звичайні фото- та відеозаписи також не зафіксують [непізнане повітряне явище]. Щоб виявити НЛО, потрібно точно налаштувати обладнання: витримку, частоту кадрів і динамічний діапазон", – йдеться у статті, яка опублікована в базі препринтів arXiv.

Астрономи створили "спеціальну методику спостереження для виявлення та оцінки характеристик НПЯ". Мається на увазі непізнане повітряне явище, що також можна назвати як НЛО. Вони виділили два типи НПЯ: Косміки (Cosmics) і Фантоми (Phantoms).

Перші є яскравішими за небо об'єктами, які світяться. Їм дослідники давали імена птахів – стриж, орел, сокіл. А ось фантоми є "повністю чорними об'єктами", які не випромінюють і поглинають все випромінювання, що падає на них. Вони різко контрастують з небом, а тому фахівцям простіше їх фіксувати та вимірювати відстань між ними та поверхнею.

Косміки та Фантоми мають величезну швидкість, а тому їх майже нереально сфотографувати. За словами астрономів, їм вдавалося виявляти одинокі та цілі групи фантомів. Науковці не поділилися гіпотезами, які могли б пояснити, чим були ці об'єкти.

"Були виявлені польоти одиночних, групових і ескадр об'єктів, які рухалися з [кутовою] швидкістю від 3 до 15 градусів за секунду. Фантоми спостерігаються в тропосфері на відстанях до 10-12 км. Ми оцінюємо їх розмір від 3 до 12 метрів і швидкість до 15 км/с", – йдеться у статті.

До речі, раніше "Дивогляд" повідомляв, що у Пентагоні детально розповіли про НЛО.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram Дивогляд 5.UA.

Читайте також: Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання

 

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ