Архімандрит Кирило (Сергій Говорун)
Фото orthodoxy.org.ua

"ЗА ЧАЙ.COM": архімандрит УПЦ МП Кирило (Сергій Говорун) в ефірі "5 каналу"

Чаюємо про реальність творення Української Помісної Церкви; про УПЦ МП і "русскій мір"; проукраїнське та антиукраїнське в УПЦ МП сьогодні; про "православних джихадистів" на російсько-українській війні; про ортодоксальні доктрини, науку, модерн і мракобісся

Зачаює нині незвичний гість – "наш", але здалека – архімандрит Кирило (в миру Сергій Говорун) — архімандрит УПЦ МП, PhD, кандидат богослов'я, старший викладач Стокгольмської школи теології (асоційований декан Sankt Ignatius Theological Academy), старший науковий співробітник Центру дослідження релігії факультету філософської освіти і науки Національного педагогічного університету імені М. П. Драгоманова, науковий співпрацівник Колумбійського університету (США), професор університету Лойола Мерімаунт (Лос-Анжелес, Каліфорнія), координатор богословських програм у Києво-Могилянській академії.

На початку двотисячних був експертом у відділі зовнішніх церковних зв'язків Московського Патріархату (Москва), опісля – голова відділу зовнішніх церковних зв'язків УПЦ МП, потім – перший заступник голови Навчального Комітету Російської Православної Церкви. Усе це – до 2013-го.

З 2012 до 2014 року, Кирило (Говорун) був науковим співробітником Єльського університету. З лютого 2016 року, запрошений в Інститут Гаррімана (Колумбійський університет, Нью-Йорк). Предмет дослідження: релігійний вимір Майдану та війна на сході України.

Про реальність творення Української Помісної Церкви; про УПЦ МП і "русскій мір"; проукраїнське та антиукраїнське в УПЦ МП сьогодні; про "православних джихадистів" на російсько-українській війні; про ортодоксальні доктрини, науку, модерн і мракобісся. Зачаюємо з богословом архімандритом Кирилом о 22:00.

Повну версію програми дивіться на "5 каналі" або наживо на нашому сайті 25 травня о 22:00.