Вкладник банку "Аркада"

Ошукані інвестори розбили наметове містечко під банком "Аркада" в Києві – включення з місця

Нині майже 13 тисяч родин, які вкладали свої гроші в "Аркаду", залишилися без домівок

Відновити будівництво незавершених житлових комплексів вимагають вкладники банку "Аркада". Учасники акції вийшли на центральну вулицю столиці – Інститутську.

Біля банку "Аркада" його інвестори розбили наметове містечко. Аби бути почутими, майже сотня людей звернулась одночасно і до приватної фінустанови, і до Національного банку, і до Офісу президента. Просять добудувати їхні квартири.

Нині майже 13 тисяч родин, які вкладали свої гроші в "Аркаду", залишилися без домівок. Загалом у Києві є приблизно 40 недобудов. Аби вирішити проблему із недобудовами, інвестори банку вирушили до НБУ, далі – до Офісу президента. Їхня кінцева точка – Київміськдержадміністрація. Там протестувальники облаштують ще одне наметове містечко.

Як повідомляв 5.UA, вкладники ЖК "Укрбуд" влаштували у середу, 13 травня, автомітинг під КМДА. У відновленні будівництва об'єктів ЖК "Укрбуд" майже немає прогресу. Такий висновок зробили ще в квітні 2020 року. Через довготривалу зупинку будівництва інвестори будинків "Укрбуду" пікетували Офіс президента.